Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 68

Skąd: Kielce

PostWysłany: Wto 16:35, 10 Kwi 2007    Temat postu: Liga Mistrzów Back to top

Przed nami rewanżowe mecze 1/4 finału ligi mistrzów,najbardziej ciekawie zapowiadają się mecze Valencii z Chelsea i Bayernu z Milanem oraz ManU z Romą,czyli praktycznie wszystkie:)najmniej ciekawie zapowiada się mecz Liverpoolu z PSV.

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Śro 11:52, 11 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Za nami 2 mecze rewanżowe Ligii Mistrzów emocji nie brakowało jak również bramek.Najbardziej bramkostrzelnym meczem był pojedynek ManU z Romą,gdzie "Czerwone Diabły" rozgromiły Włochów aż 7-1!!!!!!!!w drugim meczu Chelsea odniosła zwycięstwo z Valencią.Gola na wagę awansu zdobył Essien.Manchseter wychdzi po tym meczy na wielkiego fawotyta tych rozgrywek.W dzisiejszych pojedynkach zmierzy się Milan z Bayernem i Liverpool z PSV.

Marcelinhos

Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 120

Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Śro 18:01, 11 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Moja Chelsea pokazała charakter a bramka w 90 minucie Essiena majstersztyk (wydaje mi się że Canizares mógł to złapać),teraz czekamy co pokaże Milan z Bayernem a tam wszystko możliwe.O meczu M.U. nie ma co pisać - masakra!!!
FORZA LAZIO_88!!!!

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Śro 22:52, 11 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Dzisiaj poznaliśmy kolejne drużyny ,które zagrają w następnej rundzie.Do grona półfinalistów(wczoraj zapewnił sobie ManU i Chelsea) dołączył Milan i Liverpool.Więc półfinały nam się zapowiadają ciekawie

PostWysłany: Śro 22:57, 11 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Ja widzę finał Chelsea - M.U. poprostu "miodzio"!!!!
Byłoby to spotkanie dwóch odmiennych filozofii futbolu, bo z jednej strony skrzydłowe ataki Fergusona a z drugiej ostra defensywa i zabójcze kontry Mourinho!!! Do tego pojedynek Szewczenko - Rooney poprostu musi tak być i tyle...

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Śro 23:07, 11 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Ja tam bym chciał pojedynek Milan-Liverpool,to by dopiero był pojedynek Very Happy rewanż za Stambuł,a i mecz Chelsea-ManU nie byłby zły,albo Milan-Chelsea.Z tych par każdy finał będzie niezły.

Gianni

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 59

Skąd: HollyŁódź

PostWysłany: Czw 22:28, 12 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Marcelinhos napisał:

Zgadzam sie Very Happy dla mnie finał bedzie taki Smile i mam nadzieje ze Chelsea wygra Smile

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Pią 14:18, 13 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

To co pokazał Milan w Monachium to profesjonalizm Smile żałuje tylko,że mecz z ManU to nie finał,to byłby dopiero kunszt dwóch wielkich klubów.Ale Milan zasłużył na finał Smile

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Wto 15:00, 24 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Przed nami 1 mecze półfinałowe LM.Pierwszy mecz rozegra ManU z Milanem,jutro ciekawie zapowiada się wojna angielska pomiędzy Liverpoolem a Chelsea.Mam nadzieje ,że zobaczymy ciekawe pojedynki,które zapiszą się w kartach historii tych rozgrywek.

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Śro 11:28, 25 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Wczoraj odbył się 1 mecz półfinałowy pomiędzy ManU a Milanem (3-2).Mecz był bardzo ciekawy,ale jak zwykle dzięki Korzeniowskiemu nie obejrzeliśmy.Zatem mecz rewanżowy zapowiada się bardzo ciekawie,gdyż włosi nie stoją na straconej pozycji.Dzisiaj przed nami kolejny półfinał "angielski".Chelsea zagra z Liverpoolem.Mam nadzieje,że ten mecz też będzie emocjonujący.

Marcelinhos

Posty: 120

PostWysłany: Śro 17:37, 25 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Mecz oglądałem i muszę przyznać że był na światowym poziomie i zasłużył na miano półfinału ligi mistrzów.Pierwsza połowa to dominacja Milanu okraszone 2 bramkami Kaki który grał mecz życia,po przerwie inicjatywa należałą juz do M.U. i zakończyło sie to dwoma bramkami w tym najważniejsza w 92 minucie Rooneya!!!Wynik 3-2 daje większe szanse Milanowi choć wystarczy aby M.U. strzelił pierwszą bramkę i może być różnie,po pierwsze Milan musi się otworzyć a to okazje na kontry ze strony fenomenalnego Ronaldo ale z drugiej strony obrona M.U. się rozsypała wię szanse są 50/50.

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Czw 12:46, 26 Kwi 2007    Temat postu: Back to top

Za nami 2 mecz półfinałowy,w którym Chelsea wygrała z Liverpoolem 1-0.Wszystko się rozegra w meczach rewanżowych.Mam nadzieje,że emocji nie zabraknie.

PostWysłany: Śro 12:25, 02 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Wczoraj odbył się rewanzowy mecz półfinałowy pomiędzy Chelsea a Liverpoolem.Tak jak podejrzewałem mecz przyniósł troche emocji oraz dogrywkę i karne,które lepiej wykonywali zawodnicy Liverpoolu i tym samym awansowali do finału.Dzisiaj odbedzie się drugi półfinał,ciekawe czy dojdzie do rewanżu sprzed 2 lat Smile

wilku

Posty: 68

PostWysłany: Czw 0:05, 03 Maj 2007    Temat postu: Back to top

Dzisiaj odbył się drugi mecz półfinałowy.AC Milan rozbił ManU 3-0 niestety tego meczu nie oglądałem i żałuje bardzo.Więc w finale spotkają się drużyny ,które grały ze sobą 2 lata temu.Zapowiada się ciekawy rewanżSmile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM PRZENIESIONE - www.fmbanici.ok1.pl Strona Główna -> UEFA Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)